بازدید عضو ارشد شورای رهبری چین از غرفه ایران در نمایشگاه کتاب چین

به نقل از موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران: بازدید عضو ارشد شورای رهبری چین از غرفه ایران
۱۳۹۶/۶/۲ ۰۸:۱۴

بازدید عضو ارشد شورای رهبری چین از غرفه ایران

لیو یون شانگ، یکی از اعضای ارشد شورای ۷ نفره رهبری چین صبح امروز از غرفه ایران در نمایشگاه کتاب پکن بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران ، امیرمسعود شهرام نیا ، مدیرعامل موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران در این بازدید ضمن توضیحاتی در خصوص نحوه حضور ایران در این دوره از نمایشگاه گفت: ایران و چین دو ملت دارای سابقه و تمدن تاریخی کهن هستند که روابط خوبی با هم دارند .امسال ایران با شعار ایران رویای رنگین جاده ابریشم در نمایشگاه کتاب پکن شرکت کرده است.
شهرام نیا در ادامه گفت: ما با تیم ۱۰۰ نفره متشکل از نویسندگان، هنرمندان و ناشران ایرانی به همراه برنامه های مختلف در این نمایشگاه حضور داریم.

مدیرعامل موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران در این بازدید به حضور چین در نمایشگاه کتاب تهران اشاره کرد و گفت: با هماهنگی های به عمل آمده با نمایشگاه کتاب پکن کشور چین در سال ۲۰۱۹ مهمان ویژه نمایشگاه کتاب تهران خواهد بود.
لیو یون شانگ نیز با ابراز خوشحالی از حضور ایران به عنوان مهمان ویژه گفت: همان طور که شما هم اشاره کردید ایران و چین دو کشور با تمدن تاریخی کهن هستند که در سال های اخیر تبادلات فرهنگی خوبی با هم داشتند و این تبادلات هم رو به گسترش است.
در این بازدید یک تابلو خوشنویسی با شعار صلح و دوستی برگرفته از شعر سعدی به ایشان تقدیم شد.

بیست و چهارمین دوره نمایشگاه کتاب پکن ازتاریخ ۱ تا ۵ شهریور ماه برگزار می شود. ایران مهمان ویژه این دوره از نمایشگاه است

  • نویسنده: Manager
  • تاریخ: آگوست 24, 2017
  • نمایش: 258
  • دسته: اخبار

توسعه: وبتات

کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت سفیران صلح و دوستی محفوظ می باشد