از پوستر رسمی گروه سفیران صلح و دوستی رونمایی شد

پوستر گروه سفیران صلح و دوستی

از پوستر رسمی گروه سفیران صلح و دوستی رونمایی شد. همزمان با ده سالگی گروه سفیران صلح و دوستی نخستین گروه شاهنامه خوانی چند زبانه از پوستر این گروه رونمایی شد . طرح ادبیات و هنر کودک در ایران، در سال ٨٩ با شماره ثبت ٣٨٣٩ فعالیت خود را رسماً آغاز نمود و طرحها و ایده های متفاوتی در بطن آن جای گرفت که هر کدام با توجه به شرایط اجرایی، در سطح بین المللی ارائه می گردند. از جمله دستاوردهای این طرح، تشکیل گروه بین المللی کودکان ۴ تا ١۴ ساله ایی با عنوان “سفیران صلح و دوستی” است که این عنوان را در سال ٩٠ از دولت وقت کسب و فعالیت خود را آغاز نمود. این گروه با احترام به تمام ملتها و با هدف ترویج فرهنگ و تمدن ایران به کشورهای دیگر سفر میکنند. لازم به ذکر است که این طرح کاملاً مردم نهاد است.
یکی دیگر از فعالیتهای این طرح، انتشار کتابی با عنوان “داستان من، نقاشی تو، کتاب ما” است که نقاشی کودکان سراسر دنیا از اسطوره های ایرانی را در این کتاب گردآوری نموده و در نهایت دایره المعارفی از اسطوره های ایرانی را با عنوان کلی” داستانهای ایرانی از نگاه جهانی” به چاپ خواهد رساند. این گروه، با احترام به تمام ملتها و با هدف ترویج فرهنگ صلح ، که در ایران ریشه ای چند هزار ساله دارد تشکیل گردیده است.
گروه سفیران صلح و دوستی وابسته به هیچ نهادی نیست و کاملا مستقل و مردم نهاد بوده و با پشتوانه ی علمی -آموزشی و پیشینه ی یک دهه اجراء در کشور های مختلف، پیام آور صلح و دوستی برای تمام کودکان جهان است.

توسعه: وبتات

کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت سفیران صلح و دوستی محفوظ می باشد